SN74LVC2952ADWRG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC2952ADWRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC2952ADWRG4
Številka dela SN74LVC2952ADWRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5479 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA
Številka osnovnega dela 74LVC2952
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74LVC2952ADWR
SN74LVC2952ADWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC