SN74LVC1G3208YZPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC1G3208YZPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 3-IN POS OR-AND GATE 6-DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC1G3208YZPR
Številka dela SN74LVC1G3208YZPR Proizvajalec N/A
Opis IC 3-IN POS OR-AND GATE 6-DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 562513 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9)
Serija 74LVC Schmitt Trigger Input No
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-XFBGA, DSBGA
Vrsta izhoda Single-Ended Druga imena 296-21061-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vhodov 3 Input (2, 1)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike AND/OR Gate
Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA Številka osnovnega dela 74LVC1G3208