SN74LVC1G175DCKT
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC1G175DCKT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC1G175DCKT
Številka dela SN74LVC1G175DCKT Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162972 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74LVC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Vrsta izhoda Non-Inverted Druga imena 296-32299-2
74LVC1G175DCKTE4
74LVC1G175DCKTE4-ND
SN74LVC1G175DCKT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti 3pF
Funkcija Reset Trenutni - Quiescent (Iq) 10µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA Frekvenca ure 175MHz