SN74F86NG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F86NG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE XOR 4CH 2-INP 14DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F86NG4
Številka dela SN74F86NG4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE XOR 4CH 2-INP 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405231 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena SN74F86NE4
SN74F86NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 2
Število vezij 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 7ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike XOR (Exclusive OR) Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis XOR (Exclusive OR) IC 4 Channel 14-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Številka osnovnega dela 74F86