SN74F32D
pregled izdelka
Številka dela: SN74F32D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F32D
Številka dela SN74F32D Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139680 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-1182-5
SN74F32DE4
SN74F32DE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 2
Število vezij 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5.6ns @ 5V, -
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 4 Channel 14-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Številka osnovnega dela 74F32