SN74F241DWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74F241DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F241DWR
Številka dela SN74F241DWR Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3961 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-3569-2 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F241
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74F241NSR
SN74F241NSR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
Na zalogi: 239780 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74F244DW
SN74F244DW
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 94548 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74F241DWRE4
SN74F241DWRE4