SN74F174ANSRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F174ANSRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F174ANSRE4
Številka dela SN74F174ANSRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5746 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Vrsta izhoda Non-Inverted delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 6
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 10ns @ 5V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Master Reset Trenutni - Quiescent (Iq) 45mA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Frekvenca ure 140MHz