SN74F10N
pregled izdelka
Številka dela: SN74F10N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 3CH 3-INP 14DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F10N
Številka dela SN74F10N Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 3CH 3-INP 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137903 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 296-3546-5
SN74F10NE4
SN74F10NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 3
Število vezij 3 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis NAND Gate IC 3 Channel 14-PDIP
Trenutni - Quiescent (Max) 2.1mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA