SN74F04NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F04NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F04NSR
Številka dela SN74F04NSR Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 398831 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOP
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 296-29974-2
SN74F04NSR-ND
SN74F04NSRE4
SN74F04NSRE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 6
Število vezij 6 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis Inverter IC 6 Channel 14-SOP
Trenutni - Quiescent (Max) 4.3mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA