SN74ACT240DBR
pregled izdelka
Številka dela: SN74ACT240DBR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74ACT240DBR
Številka dela SN74ACT240DBR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150446 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Serija 74ACT Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-4377-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ACT240