SN65LVDS390D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN65LVDS390D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DIFF LINE RECEIVER 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN65LVDS390D
Številka dela SN65LVDS390D Proizvajalec N/A
Opis IC DIFF LINE RECEIVER 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24144 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Receiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija 65LVDS
Protokol LVDS Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-6927-5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število gonilnikov / sprejemnikov 0/4