SN412008DRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN412008DRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN412008DRG4
Številka dela SN412008DRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39508 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 20 V/µs
Serija SoundPlus™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -