SM32DM355GCEM216EP
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM32DM355GCEM216EP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP FIXED-POINT 337NFBGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM32DM355GCEM216EP
Številka dela SM32DM355GCEM216EP Proizvajalec N/A
Opis IC DSP FIXED-POINT 337NFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2028 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 3.3V Napetost - jedro 1.30V
Tip Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Paket naprave za dobavitelja 337-NFBGA (13x13)
Serija TMS320DM3x, DaVinci™ Pakiranje Tray
Paket / primer 337-LFBGA Druga imena 296-24947
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TC) On-chip RAM 32kB
Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik ASP, I²C, SPI, UART, USB Ura 216MHz