SM320VC33GNMM150EP
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM320VC33GNMM150EP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144CBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SM320VC33GNMM150EP
Številka dela SM320VC33GNMM150EP Proizvajalec N/A
Opis IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144CBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2930 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.80V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 144-CBGA (12x12)
Serija TMS320C3x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-FCBGA Druga imena 296-22576
V62/03610-02YA
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TC) On-chip RAM 136.25kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Serial Port Ura 75MHz