SM320C32PCMM50EP
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM320C32PCMM50EP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-QFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM320C32PCMM50EP
Številka dela SM320C32PCMM50EP Proizvajalec N/A
Opis IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-QFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1122 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 144-QFP (28x28)
Serija TMS320C3x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-BQFP Druga imena 296-22567
V62/03616-01XE
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TC) On-chip RAM 2.25kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Serial Port Ura 50MHz