REG1118-2.85
pregled izdelka
Številka dela: REG1118-2.85
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4
  • Sporočilo
Specifikacije REG1118-2.85
Številka dela REG1118-2.85 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29180 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 56dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena REG1118-2.85G4
REG1118-2.85G4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 800mA SOT-223-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 7mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -