REG103FA-2.7
pregled izdelka
Številka dela: REG103FA-2.7
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.7V 500MA DDPAK
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REG103FA-2.7
Številka dela REG103FA-2.7 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.7V 500MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16718 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA DDPAK/TO-263-5
Tok - Supply (Max) 1.3mA Trenutni - Quiescent (Iq) 0.7mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable