REG102GA-2.8
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REG102GA-2.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.8V 250MA SOT223-6
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije REG102GA-2.8
Številka dela REG102GA-2.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.8V 250MA SOT223-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4860 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena REG102GA2.8 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA SOT-223-6 Tok - Supply (Max) 800µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 500µA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela REG102-28
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REG102GA-2.5G4
REG102GA-2.5G4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 2.5V 250MA SOT223-6
Na zalogi: 32767 pcs
Prenesi:
RFQ
REG102GA-2.85
REG102GA-2.85
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 2.85V 250MA SOT223-6
Na zalogi: 28363 pcs
Prenesi:
RFQ
REG102GA-2.85G4
REG102GA-2.85G4
REG102GA-2.85/2K5
REG102GA-2.85/2K5
REG101UA-AG4
REG101UA-AG4
Opis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
REG102GA-2.8G4
REG102GA-2.8G4
Opis: IC REG LIN 2.8V 250MA SOT223-6