REF200AU/2K5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REF200AU/2K5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CURR SOURCE/SINK MIRROR 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REF200AU/2K5
Številka dela REF200AU/2K5 Proizvajalec N/A
Opis IC CURR SOURCE/SINK MIRROR 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20341 pcs Podatkovni list
Napetost - Vhod 2.5 V ~ 40 V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Metoda zaznavanja -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-27726-2
REF200AU/2K5-ND
REF200AU2K5
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Current Mirror, Current Sink/Source Regulator 100µA 8-SOIC Trenutni - izhod 100µA
Številka osnovnega dela REF200 Natančnost ±0.25%