REF102CU/2K5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REF102CU/2K5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 10V 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REF102CU/2K5
Številka dela REF102CU/2K5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 10V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17538 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 10V Napetost - Vhod 11.4 V ~ 36 V
Toleranca ±0.025% Temperaturni koeficient 2.5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 5µVp-p Tip montaže Surface Mount
natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.025% 10mA 8-SOIC Trenutni - dobava 1.4mA
Trenutni - izhod 10mA Številka osnovnega dela REF102