PTMA401120P2AST
pregled izdelka
Številka dela: PTMA401120P2AST
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 10W
  • Sporočilo
Specifikacije PTMA401120P2AST
Številka dela PTMA401120P2AST Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6368 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm)
Serija PTMA40xx Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Številka osnovnega dela PTMA401120
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTMA402050A1AZ
PTMA402050A1AZ
Proizvajalci: N/A
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W
Na zalogi: 3530 pcs
Prenesi:
RFQ
PTMA401120P2AS
PTMA401120P2AS
Proizvajalci: N/A
Opis: DC DC CONVERTER 12V 10W