PTMA401120N2AS
pregled izdelka
Številka dela: PTMA401120N2AS
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 10W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PTMA401120N2AS
Številka dela PTMA401120N2AS Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6336 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm)
Serija PTMA40xx Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tray Paket / primer 6-SMD Module
Druga imena 296-19775 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1A