PTMA401120A3AST
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTMA401120A3AST
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 10W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTMA401120A3AST
Številka dela PTMA401120A3AST Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5501 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm)
Serija PTMA40xx Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OCP, OVP, UVLO
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Številka osnovnega dela PTMA401120