PTH12040WAST
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTH12040WAST
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTH12040WAST
Številka dela PTH12040WAST Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2014 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.8 ~ 5.5 V Napetost - Vhod (Min) 8V
Napetost - Vhod (maks.) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm) Serija PTH12040
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SMD Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 96% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input
Tok - izhod (maks.) 50A Številka osnovnega dela PTH12040W