PTH08T221WAZ
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTH08T221WAZ
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.69-5.5V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTH08T221WAZ
Številka dela PTH08T221WAZ Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 0.69-5.5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5101 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.69 ~ 5.5 V Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.75" W x 0.36" H (22.1mm x 19.1mm x 9.1mm) Serija PTH08T221W
Pakiranje Tray Paket / primer 11-SMD Module
Druga imena 296-21336 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Učinkovitost 95%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.69 ~ 5.5 V 16A 4.5V - 14V Input Tok - izhod (maks.) 16A