OPA4180IDR
pregled izdelka
Številka dela: OPA4180IDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPA4180IDR
Številka dela OPA4180IDR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP ZERO-DRIFT 2MHZ 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45914 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 36 V, ±2 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 15µV
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Ubi stopnja 0.8 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena 296-40468-2
OPA4180IDR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 4 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 2MHz natančen opis Zero-Drift Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC