OPA2300AIDGST
pregled izdelka
Številka dela: OPA2300AIDGST
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP VFB 150MHZ 10VSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPA2300AIDGST
Številka dela OPA2300AIDGST Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP VFB 150MHZ 10VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39483 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Napetost - vhodni odmik 1mV
Paket naprave za dobavitelja 10-VSSOP Ubi stopnja 80 V/µs
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta izhoda -
Druga imena 296-19736-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 150MHz natančen opis Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 10-VSSOP
Trenutni - dobava 9.5mA Trenutne - vstopne pristranskosti 0.1pA