OPA129UB/2K5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OPA129UB/2K5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPA129UB/2K5
Številka dela OPA129UB/2K5 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13508 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 2.5 V/µs
Serija Difet® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
Druga imena OPA129UB/2K5E4
OPA129UB/2K5E4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 1MHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Trenutni - dobava 1.2mA Trenutni - izhod / kanal 10mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 0.03pA Številka osnovnega dela OPA129
Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OPA130UA/2K5
OPA130UA/2K5
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC
Na zalogi: 57636 pcs
Prenesi:
RFQ
OPA129UE4
OPA129UE4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC
Na zalogi: 12707 pcs
Prenesi:
RFQ
OPA129UB
OPA129UB
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC
OPA128JM
OPA128JM
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ TO99-8
OPA129U
OPA129U
Opis: IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC