MUX36S16IRSNR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MUX36S16IRSNR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka ANALOG MULTIPLEXERS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MUX36S16IRSNR
Številka dela MUX36S16IRSNR Proizvajalec N/A
Opis ANALOG MULTIPLEXERS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20019 pcs Podatkovni list
Napetost - enosmerna (V +) 10 V ~ 36 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) ±5 V ~ 18 V
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 136ns, 78ns Preklopi Circuit -
Paket naprave za dobavitelja 32-WQFN (4x4) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-WFQFN Exposed Pad
Druga imena 296-49114-2
MUX36S16IRSNR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Odpornost na stanje (Max) 170 Ohm Število vezij 1
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 16:1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 1 Circuit IC Switch 16:1 170 Ohm 32-WQFN (4x4)
Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 40pA Prestrezanje -
Polnjenje vbrizgavanja - Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) 6 Ohm
Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 2.1pF, 11.1pF -3db Bandwidth -