MUX36D04IPW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MUX36D04IPW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MUX 4:1 LOCAP CMOS 16TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MUX36D04IPW
Številka dela MUX36D04IPW Proizvajalec N/A
Opis IC MUX 4:1 LOCAP CMOS 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12414 pcs Podatkovni list
Napetost - enosmerna (V +) 10 V ~ 36 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) ±5 V ~ 18 V
Čas preklopa (ton, toff) (maks.) 136ns, 75ns Preklopi Circuit -
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Druga imena 296-47711
MUX36D04IPW-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Odpornost na stanje (Max) 170 Ohm Število vezij 2
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 4:1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 2 Circuit IC Switch 4:1 170 Ohm 16-TSSOP
Tok - puščanje (IS (izklop)) (maks.) 400pA Prestrezanje -96dB @ 1MHz
Polnjenje vbrizgavanja 0.3pC Prilagajanje kanala-kanala (ΔRon) 2.4 Ohm
Kapaciteta kanala (CS (izklop), CD (izklop)) 2.4pF, 4.3pF -3db Bandwidth -