MSP430FR2000IPW16R
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSP430FR2000IPW16R
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka ULTRA LOW POWER MICRO CONTROLLER
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSP430FR2000IPW16R
Številka dela MSP430FR2000IPW16R Proizvajalec N/A
Opis ULTRA LOW POWER MICRO CONTROLLER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 304840 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP
Hitrost 16MHz Serija MSP430™ FRAM
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FRAM
Velikost pomnilnika programa 512B (512 x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 512B (512 x 8) FRAM 16-TSSOP Podatkovni pretvorniki -
Osnovna velikost 16-Bit Core procesor MSP430
Povezovanje IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSP430FG6626IZQWR
MSP430FG6626IZQWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MCU 16BIT 128KB FLASH 113BGA
Na zalogi: 8910 pcs
Prenesi:
RFQ
MSP430FR2000IPW16
MSP430FR2000IPW16
Proizvajalci: N/A
Opis: 16 MHZ ULTRA-LOW-POWER MICROCONT