MSP430A018IPN
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSP430A018IPN
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 16BIT 60KB FLASH 80LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
119 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSP430A018IPN
Številka dela MSP430A018IPN Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT 60KB FLASH 80LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11960 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 80-LQFP (12x12)
Hitrost 8MHz Serija MSP430x4xx
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 80-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 48 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis MSP430 MSP430x4xx Microcontroller IC 16-Bit 8MHz 60KB (60K x 8 + 256B) FLASH 80-LQFP (12x12) Podatkovni pretvorniki A/D 12x12b, D/A 2x12b