LP5990TM-1.8EV
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP5990TM-1.8EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka KIT EVALUATION FOR LP5990 1.8V
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5990TM-1.8EV
Številka dela LP5990TM-1.8EV Proizvajalec N/A
Opis KIT EVALUATION FOR LP5990 1.8V Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1806 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.8V Napetost - Vhod 2.2 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LP5990 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena LP5990TM18EV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 200mA Kanali na IC 1 - Single