LP5952TL-1.2EV
pregled izdelka
Številka dela: LP5952TL-1.2EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LP5952TL-1.2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5952TL-1.2EV
Številka dela LP5952TL-1.2EV Proizvajalec N/A
Količina na voljo 3152 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 3 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LP5952 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
natančen opis LP5952 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Trenutni - izhod 350mA