LP5951MF-1.5
pregled izdelka
Številka dela: LP5951MF-1.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP5951MF-1.5
Številka dela LP5951MF-1.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3178 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP5951MF-1.5TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 70µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 150mA