LP5912Q2.8DRVTQ1
pregled izdelka
Številka dela: LP5912Q2.8DRVTQ1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5912Q2.8DRVTQ1
Številka dela LP5912Q2.8DRVTQ1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102200 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-44526-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-WSON (2x2) Tok - Supply (Max) 600µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 500mA