LP5912DRV33EVM
pregled izdelka
Številka dela: LP5912DRV33EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL BOARD FOR LP5912
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5912DRV33EVM
Številka dela LP5912DRV33EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL BOARD FOR LP5912 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1162 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 1.6 V ~ 6.5 V
Uporabljena IC / del LP5912 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena 296-44585 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 500mA Kanali na IC 1 - Single