LP5900TL-2.6EV
pregled izdelka
Številka dela: LP5900TL-2.6EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LP5900TL-2.6
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5900TL-2.6EV
Številka dela LP5900TL-2.6EV Proizvajalec N/A
Količina na voljo 1053 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 2.6V Napetost - Vhod 2.5 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LP5900 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena 296-49816
LP5900TL-2.6EV-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 150mA Kanali na IC 1 - Single