LP3992IMFX-1.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3992IMFX-1.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3992IMFX-1.5
Številka dela LP3992IMFX-1.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4181 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.2V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 40dB ~ 30dB (1kHz ~ 20kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 30mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 30mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP3992
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3991TLX-3.0/NOPB
LP3991TLX-3.0/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3V 300MA 4DSBGA
Na zalogi: 373121 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3992IMFX-1.5/NOPB
LP3992IMFX-1.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5