LP3990SD-1.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3990SD-1.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LP3990SD-1.5
Številka dela LP3990SD-1.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5570 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3990SD-1.5TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 6-WSON (3x3) Tok - Supply (Max) 120µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP3990
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3990SD-1.2
LP3990SD-1.2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6WSON
Na zalogi: 3695 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3990SD-1.5/NOPB
LP3990SD-1.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON