LP3986BL-285285
pregled izdelka
Številka dela: LP3986BL-285285
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 150MA 8USMD
  • Sporočilo
Specifikacije LP3986BL-285285
Številka dela LP3986BL-285285 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.85V 150MA 8USMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3866 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-µSMD (1.57x1.57) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TFBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3986BL-285285TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.85V 150mA 8-µSMD (1.57x1.57) Tok - Supply (Max) 320µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 130µA Trenutni - izhod 150mA