LP3985ITL-3.1
pregled izdelka
Številka dela: LP3985ITL-3.1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5DSBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP3985ITL-3.1
Številka dela LP3985ITL-3.1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6189 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-WFBGA, DSBGA PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3985ITL-3.1TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA