LP3985IM5X-285
pregled izdelka
Številka dela: LP3985IM5X-285
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3985IM5X-285
Številka dela LP3985IM5X-285 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5875 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 250µA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable