LP3985IM5-2.7
pregled izdelka
Številka dela: LP3985IM5-2.7
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP3985IM5-2.7
Številka dela LP3985IM5-2.7 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3965 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3985IM5-2.7CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LP3985
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3985IBPX-285/NOPB
LP3985IBPX-285/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA
Na zalogi: 6090 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3985IM5-2.5/NOPB
LP3985IM5-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5
Na zalogi: 490097 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3985IM5-2.7/NOPB
LP3985IM5-2.7/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5