LP3984IBP-1.8
pregled izdelka
Številka dela: LP3984IBP-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4DSBGA
  • Sporočilo
Specifikacije LP3984IBP-1.8
Številka dela LP3984IBP-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5914 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.12V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 4-DSBGA Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UFBGA, DSBGA PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3984IBP-1.8TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 4-DSBGA Tok - Supply (Max) 150µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA Trenutni - izhod 150mA