LP3981IMMX-2.7
pregled izdelka
Številka dela: LP3981IMMX-2.7
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP
  • Sporočilo
Specifikacije LP3981IMMX-2.7
Številka dela LP3981IMMX-2.7 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3347 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA 8-VSSOP
Tok - Supply (Max) 210µA Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable