LP3981IMM-2.7
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3981IMM-2.7
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP3981IMM-2.7
Številka dela LP3981IMM-2.7 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5858 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3981IMM-2.7TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA 8-VSSOP Tok - Supply (Max) 210µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 300mA