LP3965EMPX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3965EMPX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
  • Sporočilo
Specifikacije LP3965EMPX-2.5
Številka dela LP3965EMPX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3962 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-5
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 9mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3965
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3965EMP-ADJ/NOPB
LP3965EMP-ADJ/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-5
Na zalogi: 32085 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3965EMPX-ADJ
LP3965EMPX-ADJ
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 3107 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3965EMPX-2.5/NOPB
LP3965EMPX-2.5/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5