LP3965EMP-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP3965EMP-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3965EMP-3.3
Številka dela LP3965EMP-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48327 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3965EMP-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-5 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 9mA Trenutni - izhod 1.5A