LP3964ET-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LP3964ET-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220-5
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP3964ET-2.5
Številka dela LP3964ET-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4083 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP3964ET-2.5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-220-5 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 9mA Trenutni - izhod 800mA